9. 10. 2024

TJ Týniště n/O. – BK NAPOS Vysoká n/L. 73:42

Ke druhému kolu nadregionální ligy juniorek U17 jsme zamířili do nedalekého Týniště. Tento tým jsme znali, jelikož jsme s ním odehráli celkově tři přípravná utkání (1 výhra, 2 prohry).

Do zápasu jsme jsme chtěli od první minuty přinést energii na obranné polovině, avšak nepodařilo se nám zastavit silné nájezdy soupeřových hráček. Navíc jsme velmi rychle získali mnoho faulů, a tím darovali Týništi spoustu trestných hodů, které hráčky soupeře proměňovaly…. První čtvrtina skončila 22:12 pro domácí. Ve druhé čtvrtině to bylo podobné jako v té předchozí a navíc jsme začali mít problémy s počtem faulů jednotlivých hráček a tudíž museli hrát opatrně. Do šaten jsme šli za stavu 40:26 pro Týniště. Třetí čtvrtina byla tragická po útočné stránce, přičemž jsme dokázali dát pouze 6 bodů…..Jediným pozitivem druhé půlky byla lepší týmová obrana, ale ani ta nedokázala vylepšit výsledek…..Z Týniště si tak odvážíme hořkou porážku 73:42.