24. 10. 2024

BK NAPOS Vysoká n/L. – Válečnice Děčín 25:79

Ve třetím kole nadregionální ligy U17 se na naší palubovce předvedly Válečnice z Děčína. A jejich název se ukázal jako pravdivý.
Zápas začal hodně špatně, když soupeř hrál velmi agresivně na obou polovinách. Náš tým se nedokázal dostat do tempa a hned od začátku jsme na protivníka nestačili. Nedařilo se nám vůbec nic… Největší problém byl v útoku a v našich „lajdáckých“ přihrávkách, které soupeř snadno získával a následně proměňoval řadu rychlých protiútoků. Bohužel jsme nedokázali ani jednu čtvrtinu vyhrát a soupeřky do poslední minuty hrály jako Válečnice. Zápas jsme prohráli velkým rozdílem 25:79.

Tento zápas nám ukázal velké nedostatky v našem útoku a týmové hře. Věříme, že to byl pouze zkrat a v odvetě předvedeme mnohem lepší výkon, protože na to určitě máme!!