24. 10. 2024

BK NAPOS Vysoká n/L. – TJ Turnov 34:60
BK NAPOS Vysoká n/L. – TJ Turnov 35:75

Ve třetím dvojkole smíšeného oblastního přeboru VP II kategorie U12 jsme narazili v domácí hale na tým z Turnova. Po „nářezu“ v Náchodě nás opět čekal fyzicky mnohem vyspělejší soupeř, na kterého jsme zejména pod košem opět nemohli dosáhnout, a tak soupeř proměňoval svoje střely na druhý, třetí, čtvrtý, ale někdy i šestý pokus, čemuž jsme ovšem nedokázali úspěšným doskokem v drtivé většině případů zabránit. Po basketbalové stránce na tom ovšem soupeř zase až tak výborně nebyl, a proto jsme s ním celý první poločas úvodního matche drželi překvapivě krok (20:24). V druhé půli nám už ovšem došla energie, čehož soupeř využil a zvítězil o 26 bodů. I ve druhém zápase byl k vidění hodně podobný obraz hry, kdy Goliáš opět svojí fyzickou převahou hlavně pod košem udolal ze všech sil bojujícího Davida, tentokrát o krutých (s ohledem na obraz hry) 40 bodů. Tentokrát nám ovšem oba zápasy hodně daly a budeme z nich čerpat do budoucna!